Deanna C. White

Księgowi mają nową możliwość lepszej obsługi swoich klientów z sektora małych firm, gdy ci odkrywają skomplikowane powiązania swoich firmowych operacji płacowych i kadrowych, dzięki integracji księgi głównej pomiędzy oprogramowaniem do księgowości online Xero a popularną platformą płacową RUN Powered by ADP, dostosowaną specjalnie dla właścicieli małych firm.

Xero z siedzibą w San Francisco w Kalifornii ogłosiło integrację 17 lipca.

Xero pomaga specjalistom ds. księgowości w obsłudze ich klientów poprzez umożliwienie niezrównanej współpracy online z tymi klientami, współpracownikami i potencjalnymi klientami - bieżący wgląd, który pomaga im zapewnić lepsze doradztwo dla swoich klientów.

Oprogramowanie Xero do księgowości online zapewnia również właścicielom małych firm wgląd w czasie rzeczywistym w ich sytuację finansową w sposób, który jest "prosty, inteligentny i bezpieczny", mówią urzędnicy Xero.

Integracja Xero z interfejsem księgi głównej platformy płacowej RUN Powered by ADP pozwala specjalistom ds. księgowości i firmom na wygodne i bezpieczne przenoszenie danych do oprogramowania opartego na chmurze Xero, umożliwiając im korzystanie z "najlepszych rozwiązań" zarówno w zakresie płac, jak i księgowości.

RUN Powered by ADP to innowacyjne, oparte na chmurze rozwiązanie, które dostarcza ulepszonych narzędzi zgodności dla listy płac, administracji podatkowej i zarządzania pracownikami. Dostępne 24/7, RUN Powered by ADP jest obecnie używane przez ponad 150,000 małych firm. RUN Powered by ADP Payroll for Accountants zapewnia tysiącom księgowych generującą przychody platformę, dzięki której mogą oni łatwo oferować swoim klientom usługi płacowe i kadrowe.

"ADP jest bardzo zadowolone, że może zaoferować integrację z rozwiązaniem do księgowości online Xero, co wynika z naszego zaangażowania w dostarczanie właścicielom małych firm i specjalistom od księgowości innowacyjnych i wygodnych alternatyw, które pomagają im odnosić większe sukcesy" - powiedział Sal Hazday, wiceprezes i dyrektor generalny ds. produktów specjalnych w dziale usług dla małych firm ADP.

Według Jamiego Sutherlanda, prezesa Xero w USA, istnieją trzy główne powody, dla których księgowi i małe firmy przenoszą się do chmury: koszty, współpraca i oszczędność czasu.

Sutherland powiedział, że przyjęcie technologii chmury oferuje księgowym, którzy obsługują małe firmy, a także samym małym firmom, kilka korzyści:

  • Przeciążenie kosztów back-end do dostawców Cloud, takich jak Xero, oszczędza księgowych i małe firmy pieniądze. Nie potrzebują już serwerów, infrastruktury sieciowej, firewalli, wsparcia dla serwerów, pamięci masowej i kopii zapasowych. Wszystko to jest załatwiane za nich przez dostawcę.
  • Współpraca jest nieporównywalna z chmurą. Xero zbudował platformę księgową dla specjalistów ds. rachunkowości, aby zarządzać i komunikować się ze swoimi klientami 24/7, w dowolnym miejscu i czasie, z dowolnego urządzenia.
  • Ponieważ specjaliści ds. rachunkowości mają nieograniczony dostęp online do swoich klientów, a zarówno księgowy, jak i właściciel małej firmy mogą natychmiast zobaczyć dokładnie ten sam ekran, eliminuje to potrzebę odwiedzania klientów przez księgowego na miejscu. W zależności od tego, ilu klientów może mieć specjalista od rachunkowości, oszczędność czasu może być znaczna.
  • Internet i technologia Cloud całkowicie wyeliminowały żmudne i pracochłonne korzystanie z transferu plików na komputerach stacjonarnych, ponownie oszczędzając księgowym koszty pracy i czas.

"W Xero nazywamy to single ledger" - powiedział Sutherland. "I wierzymy, że jest to jeden z najważniejszych przełomów w księgowości od czasów komputera osobistego".

Aby uzyskać więcej informacji na temat opcji technologii Xero opartych na chmurze dla księgowości i jej nowej współpracy z RUN Powered by ADP dla księgowych, odwiedź stronę internetową Xero.

Powiązane artykuły:

  • Nowy, oparty na chmurze WorkflowMax firmy Xero
  • Zarządzanie dokumentami online może pomóc Twojej firmie