Rodzaje oprogramowania księgowego

Każda firma potrzebuje oprogramowania księgowego, niezależnie od tego, czy jest to stowarzyszenie, organizacja non-profit, dostawca usług profesjonalnych, czy też sprzedaje produkty i usługi detaliczne. Co to jest oprogramowanie księgowe? Oprogramowanie księgowe automatyzuje organizacji funkcji finansowych i transakcji z modułów, w tym zobowiązań, należności, płac, rozliczeń, księgi głównej, i wiele więcej. To jest wystarczająco trudne dla właścicieli firm zajmujących się codziennymi operacjami firmy, usprawnianie przepływu pracy i standardowych procedur operacyjnych dla wydajności, utrzymanie pracowników i klientów szczęśliwy, organizowanie papierkowej roboty, tworzenie raportów finansowych, które wpływają na decyzje strategiczne, oprócz rachunkowości i księgowości. Osiemdziesiąt dwa procent firm nie powiodło się z powodu nieodpowiednich praktyk księgowych i zarządzania przepływem środków pieniężnych.

Wybór najlepszego oprogramowania księgowego jest mylące. Istnieją tysiące opcji na rynku, które oferują niestandardowe opcje dla konkretnych potrzeb biznesowych. Przytłaczające, prawda? Osiemdziesiąt dziewięć procent małych i średnich przedsiębiorstw twierdzi, że odnosi większe sukcesy, korzystając z usług księgowego lub doradcy i oprogramowania księgowego. Consultance Accounting jest właśnie tym, czego potrzebuje Twoja firma! Consultance Accounting jest firmą księgową opartą na technologii, posiadającą wizję i doświadczenie w dostarczaniu usprawnionych, przyjaznych dla użytkownika i efektywnych kosztowo usług księgowych. Współpracujemy z najlepszymi w swojej klasie firmami technologicznymi, aby stworzyć platformę, która w namacalny sposób zredukuje ilość czasu i wysiłku, jaki musisz poświęcić na czynności księgowe, jednocześnie otrzymując usługi księgowe najwyższej jakości. Rezultatem będzie usprawnione zarządzanie dokumentami, lepsze zarządzanie środkami pieniężnymi oraz metryki i analizy w czasie rzeczywistym, które zapewnią Ci lepszy wgląd w kondycję finansową Twojej organizacji.

Zespół Consultance składa się z wysoko wykwalifikowanych i doświadczonych ekspertów w tej dziedzinie, którzy są w pełni certyfikowani w zakresie platform technologicznych, które oferujemy naszym klientom.

Wśród naszych partnerów technologicznych w zakresie oprogramowania księgowego znajdują się:

  • Expensify:

Uwolnij się od kłopotów związanych z raportowaniem wydatków! Korzystając z Expensify, Consultance Accounting może zautomatyzować cały proces zarządzania rachunkami i wydatkami w Twojej organizacji oraz zsynchronizować go z QuickBooks, aby zapewnić raportowanie wydatków w czasie rzeczywistym. Możemy dostosować sposób kodowania wydatków do księgowania wydatków w QuickBooks, klientów/prac, klas, lokalizacji, pozycji i nie tylko!

  • TSheets:

Usprawnij zarządzanie czasem i kalkulację kosztów pracy! Czy musisz śledzić czas pracy pracowników? Czy masz już zautomatyzowany proces? Pozwól nam pokazać, jak dobrze TSheets może zintegrować się z niestandardowym rozwiązaniem księgowym dla Twojej firmy lub organizacji. Możemy dostosować je do specyficznych potrzeb Twojej organizacji i wymagań Twojej branży. Możemy również skonfigurować arkusze TSheets przy użyciu opcji mobilnych, takich jak wiadomości tekstowe i dial-in dla standardowych telefonów lub wdrożyć natywne aplikacje mobilne dla urządzeń z systemem Android, iOS oraz aplikacje mobilne z ekranem dotykowym dla innych smartfonów, takich jak BlackBerry i telefony z systemem Windows.

  • Fathom:

Wizualizuj swoje dane finansowe w sposób, który ma sens! Fathom jest zestawem narzędzi do dogłębnej analizy i metryk, których używamy, aby pomóc Ci ocenić wydajność firmy, monitorować trendy i identyfikować możliwości poprawy. Te narzędzia i mierniki pomagają nam ocenić rentowność, przepływy pieniężne, wzrost i inne kluczowe wskaźniki efektywności (KPI), które są istotne dla Twojej firmy. Stworzymy dynamiczne raporty i pulpity nawigacyjne, dzięki którym będziesz zawsze przygotowany do prezentacji dla klienta, raportów dla banku lub aktualizacji wyników finansowych Twojego zespołu zarządzającego.

  • QuickBooks:

QuickBooks Online jest sercem wszystkich rozwiązań księgowych naszych klientów! Ponad 2,2 miliona małych i średnich organizacji na całym świecie korzysta z niego z powodzeniem każdego dnia. Jako certyfikowany partner QuickBooks, możesz mieć pewność, że przekształcimy zadania księgowe, które obecnie są skomplikowane, czasochłonne i kosztowne, w szybkie, łatwe i opłacalne w zarządzaniu. Wykonamy żmudną, ciężką pracę niezawodnie i dokładnie podczas zakładania konta i każdego kolejnego miesiąca. I prawdopodobnie zrobimy to za mniej niż płacisz teraz.

  • Bill.com:

Zautomatyzuj zobowiązania i należności! Dokładne śledzenie i przetwarzanie zakupów, sprzedaży, faktur, rachunków, płatności i należności wymaga wiele uwagi. Jest to szczególnie prawdziwe, jeśli Twoja organizacja działa w oparciu o papier. Współpracując z Consultance w celu zaadoptowania Bill.com, Twoja organizacja może pozbyć się papierowych procesów, które pochłaniają czas i zwiększają wydatki wewnętrznych księgowych na obsługę płatności rachunków. Po stronie należności, będziesz w stanie ściągać pieniądze dwa do trzech razy szybciej, przenosząc płatności online i dając swoim klientom więcej opcji płatności, w tym karty kredytowe, PayPal lub bezpośrednie obciążenie rachunku bankowego.

  • Hubdoc:

Przejdź na papierową księgowość, aby obniżyć koszty, zwiększyć dokładność i skrócić czas! Obietnica systemu księgowego bez papieru jest spełniona dzięki wdrożeniu QuickBooks i Hubdoc. Hubdoc automatycznie wyodrębnia kluczowe informacje z Twoich rachunków, faktur i faktur, kładąc kres wprowadzaniu danych i wypełnianiu papierowych dokumentów. Consultance Accounting będzie pracować w Twoim imieniu, aby skonfigurować Twoje konta z dostawcami, bankami i kredytodawcami tak, aby Hubdoc automatycznie pobierał źródłowe dokumenty księgowe do jednego bezpiecznego huba. Za każdym razem, gdy dokument jest pobierany lub przesyłany, Hubdoc wyodrębnia kluczowe dane i bezproblemowo tworzy wpisy w QuickBooks Online i Bill.com z załączonymi oryginalnymi dokumentami.

  • LivePlan:

Korzystając z LivePlan, możemy pomóc w stworzeniu Twojego biznesplanu! Jako część naszej oferty usług dla naszych klientów, używamy LivePlan jako narzędzia do pomocy w planowaniu biznesu. W krótkim czasie zaplanujesz działania marketingowe, wymyślisz ofertę produktów i usług oraz stworzysz niezbędne projekcje finansowe. Live Plan działa dla każdego typu organizacji, na każdym etapie jej rozwoju. To najlepszy sposób na rozwój Twojego biznesu i utrzymanie go w dobrej kondycji finansowej.

Consultance jest zaangażowany w dostarczanie najbardziej zaawansowanych technologicznie rozwiązań w zakresie oprogramowania księgowego. Nasze zaangażowanie w ciągłe innowacyjne udoskonalenia pozwala nam zapewnić dostęp w czasie rzeczywistym do informacji finansowych w najbardziej użytecznych formatach i poprawić kondycję finansową Twojej firmy lub organizacji. Skontaktuj się z Consultance Accounting, aby dowiedzieć się więcej.