Firma Sage uruchomiła Sage 20 for 20, program akceleracyjny dla księgowych, którego celem jest zapewnienie partnerom rozwiązań i zasobów niezbędnych do rozwoju i skalowania ich działalności.

W szczególności, w zamian za 20 poleconych klientów na kwartał, uczestniczący partnerzy będą mieli wyłączny dostęp do stosu technologii w chmurze dla wzrostu firmy i skalowalności, takich jak automatyzacja procesów robotycznych (RPA), marketing cyfrowy i SEO. Ponadto partnerzy otrzymują dostęp do szkoleń na żądanie Sage University, takich jak Sage Consulting Academy i Innovation and Business Process Improvements (BPI) Consulting.

Sage 20 for 20 oferuje również sesję na żywo Diversity/Inclusion Consulting Principles, której moderatorką jest Nayo Carter-Gray, prezes 1st Step Accounting. Program został stworzony w oparciu o bezpośrednie spostrzeżenia partnerów księgowych na temat tego, czego najbardziej oczekują od programu partnerskiego.

Sage dostrzega, że partnerzy rozumieją swoje cele biznesowe i założenia, ale są chętni, aby przenieść swoją działalność na wyższy poziom. W rezultacie, Sage 20 for 20 wychodzi naprzeciw partnerom tam, gdzie są i wspiera ich rozwój.

Partnerzy, którzy uczestniczyli w pre-launchu, już czerpią korzyści z programu. Wykorzystując usługi SEO, partnerzy księgowi znacznie poprawiają swój status SEO. Jeden z partnerów przeszedł ze strony szóstej na pierwszą w wyszukiwarce Google w ciągu zaledwie 30 dni.

Więcej informacji na temat programu Sage 20 for 20 jest dostępnych tutaj.