Oprócz fantastycznych możliwości nawiązywania kontaktów i wciągającej agendy treści, które znajdziesz na szczycie AccountingWEB Live w maju w San Diego, mamy również hale wystawowe wypełnione sprzedawcami, którzy oferują najnowsze technologie, które rozwiążą Twoje problemy i pomogą Ci pracować bardziej efektywnie. W tym tygodniu rozmawialiśmy z OnPay o tym, jak upewnić się, że księgowi mają odpowiednie narzędzia, aby odnieść sukces, dlaczego OnPay jest podekscytowany, że jest częścią naszej pierwszej konferencji i więcej.

AccountingWEB Live Summit jest zupełnie nową konferencją. Co sprawiło, że chcieliście być jej częścią?

AccountingWeb jest jednym z najlepszych miejsc dla współczesnych księgowych, aby nawiązać kontakty, znaleźć sposoby na rozszerzenie swoich praktyk i być na bieżąco z najnowszymi technologiami finansowymi. Jesteśmy podekscytowani, że możemy usłyszeć, o czym wszyscy mówią i pokazać wszystko, co robimy, aby pomóc Ci w prawidłowym naliczaniu płac, być bardziej wydajnym i lepiej dbać o swoich klientów.

Jednym z powtarzających się tematów w programie merytorycznym szczytu jest zmiana (często w wyniku pandemii COVID-19) i zdolność do adaptacji. W jaki sposób Twoje produkty i usługi mogą pomóc firmom w osiągnięciu sukcesu w trakcie dostosowywania się do nowych sposobów pracy?

Wszyscy klienci z małych firm mają różne potrzeby, jeśli chodzi o listę płac - a jak widzieliśmy w ciągu ostatnich dwóch lat, potrzeby te mogą się szybko zmieniać. Aby pomóc Ci dobrze obsłużyć każdego klienta, oferujemy najbardziej elastyczne oprogramowanie płacowe w chmurze. Możesz dostosować integracje z Quickbooks i Xero, opracować niestandardowe raporty i dodać zdalnych pracowników bez dodatkowej pracy (lub dużych kosztów dodatkowych). Zajmujemy się nawet unikalnymi szczegółami dotyczącymi płac w branżach takich jak organizacje non-profit, gospodarstwa rolne i kościoły.

Jaka jest najważniejsza kwestia dla księgowych, na której rozwiązaniu skupia się obecnie Państwa firma?

Wyrośliśmy z tradycyjnej firmy zajmującej się płacami, gdzie mieliśmy bezpośredni kontakt z każdym z naszych klientów. Naszym największym priorytetem było upewnienie się, że wsparcie, którego potrzebujesz, jest zawsze dostępne i że wszelkie pytania, które się pojawią, spadną na nasze barki, a nie Twoje. Poza budowaniem zespołu marzeń, jesteśmy bardzo skoncentrowani na pomaganiu Tobie i Twoim klientom w zwiększaniu efektywności. Od elastycznych uprawnień, które pozwalają delegować zadania związane z listą płac, przez proaktywne alerty w produktach, po integracje, które automatyzują sposób, w jaki dane poruszają się po Twoim stosie technologicznym - staramy się pomóc Ci zrobić więcej, zbliżając do siebie Twoich ludzi i Twoją technologię.

Na koniec, na co (lub kogo) najbardziej czekacie podczas wydarzenia?

Głównie cieszymy się na to, że będziemy tam z wszystkimi - to było zbyt długo! Ale na pewno znajdziemy się na sesji "Why Automation is the Future of Accounting", aby zobaczyć, co Nayo Carter-Gray, Rachel Fisch, Michelle Vilms i Blake Oliver mają do powiedzenia na temat tego, dokąd zmierza technologia (i zawód).

Szczyt AccountingWEB Live w 2022 roku już się zakończył, ale możesz do nas dołączyć w 2023! Zarejestruj się już dziś, aby jako pierwszy dowiedzieć się, kiedy bilety trafią do sprzedaży. Formularz można znaleźć na stronie www.accountingweblivesummit.com.