Jirav opracował kompleksowe rozwiązanie do planowania i analizy finansowej, które łączy prognozowanie, budżetowanie, raportowanie i dashboarding. Zostało ono zaprojektowane tak, aby umożliwić liderom outsourcingu księgowego automatyzację procesu comiesięcznego raportowania w celu zaoszczędzenia czasu i zaoferowania możliwości świadczenia usług o wyższej wartości.

Rozwiązanie łączy dane i generuje wgląd, dzięki czemu firmy mogą:

  • Tworzyć pulpity nawigacyjne łączące dane finansowe, pracownicze i operacyjne w konfigurowalne wskaźniki KPI.
  • Tworzyć czytelne, trójstronne pakiety raportów finansowych zarówno dla okresów historycznych, jak i prognozowanych.
  • Wykorzystać potężne modelowanie finansowe oparte na wskaźnikach, które łączy różne źródła danych w celu wsparcia planowania strategicznego. Platforma Jirav umożliwia użytkownikom modelowanie wpływu gotówkowego nowych pracowników i nakładów kapitałowych na bilans i rachunek przepływów pieniężnych, a nie tylko na rachunek zysków i strat.

Partnerstwo to opiera się na niedawnym lipcowym finansowaniu serii A o wartości 8,3 mln USD, w którym uczestniczył CPA.com. Bezpłatny webinar, kwalifikujący się do CPE, odbędzie się 18 listopada o godz. 14:00 czasu wschodniego, na temat Jirav i korzyści płynących z budowania praktyki CAS za pomocą prognozowania, budżetowania, raportowania i dashboardingu. Aby dowiedzieć się więcej o platformie, proszę odwiedzić stronę cpa.com/jirav.