Oprócz fantastycznych możliwości nawiązywania kontaktów i interesujących treści, które znajdziecie na konferencji AccountingWEB Live Summit, która odbędzie się w maju w San Diego, mamy również hale wystawowe wypełnione sprzedawcami, którzy oferują najnowsze technologie, które rozwiążą wasze problemy i pomogą wam pracować bardziej efektywnie. W tym tygodniu rozmawialiśmy z Veem o tym, jak upewnić się, że księgowi mają odpowiednie narzędzia, aby odnieść sukces, dlaczego Veem jest podekscytowany udziałem w naszej pierwszej konferencji i nie tylko.

AccountingWEB Live Summit to zupełnie nowa konferencja. Co sprawiło, że chcieliście być jej częścią?

Veem jest podekscytowany, że może być częścią wydarzenia, które łączy społeczność nowoczesnych księgowych i dostarcza mnóstwo praktycznych, przydatnych i inspirujących informacji w jednej przestrzeni. Veem ma dedykowany, wyspecjalizowany zespół dla księgowych, który jest podekscytowany możliwością podzielenia się tym, jak Veem jest cyfrowym globalnym rozwiązaniem płatniczym, które skupia się na dostarczaniu księgowym narzędzi, aby dodać więcej wartości do ich obecnych usług i wspierać ich klientów. Veem jest podekscytowany możliwością zobaczenia wszystkich osobiście (w końcu!) i prowadzenia dyskusji na temat problemów i możliwych rozwiązań, które przynoszą korzyści księgowym i ich klientom.

Jednym z powtarzających się tematów w programie merytorycznym szczytu jest zmiana (często w wyniku pandemii COVID-19) i zdolność do adaptacji. W jaki sposób Państwa produkty i usługi mogą pomóc firmom odnieść sukces w trakcie dostosowywania się do nowych sposobów pracy?

Zmiana i dostosowanie się do nowych sposobów pracy nie musi być bolesne dzięki innowacyjnym rozwiązaniom, które naprawdę upraszczają skomplikowany proces zarządzania end-to-end AP/AR dla płatności krajowych i międzynarodowych. Veem jest tym innowacyjnym rozwiązaniem, które usprawnia Twój stos technologiczny i przepływ pracy. Dodatkowo, księgowi korzystający z Veem mają dostęp do najlepszego w swojej klasie wsparcia, które jest dostępne dla nich i ich klientów, 24/7, przez telefon, e-mail i czat. Veem posiada wielojęzyczny zespół wsparcia, który służy naszym partnerom i zapewnia im sukces.

Jaki jest NAJWAŻNIEJSZY problem dla księgowych, który Państwa firma stara się rozwiązać?

Veem skupia się na tym, aby księgowi mieli do zaoferowania swoim klientom więcej wartości, które nie zajmują więcej miejsca i pozwalają im skupić się na byciu zaufanym doradcą. Platforma Veem jest kompleksowym rozwiązaniem zarówno dla zobowiązań, jak i należności oraz dla płatności krajowych i międzynarodowych. Veem jest częścią innowacyjnego pakietu technologicznego, który wspiera usługi księgowe dla klientów (CAS), oszczędzając czas księgowych i zapewniając im dodatkowy strumień przychodów oraz wsparcie, którego potrzebują, aby móc skupić się na usługach doradczych.

Na koniec, na co (lub kogo) najbardziej czekacie podczas wydarzenia?

Veem cieszy się na spotkanie ze znajomymi i nowymi twarzami w społeczności księgowych. Spędzanie czasu ze społecznością i poznawanie najnowszych innowacji i nowych wyzwań jest jedną z najlepszych części wydarzenia Accounting Web Live Summit. Wiedząc, że tematem przewodnim tegorocznego wydarzenia jest zdolność do adaptacji i zmiany, będzie wiele informacji, którymi będzie można się podzielić. Veem cieszy się, że w tym roku będzie częścią wyjściowego składu Dawn Brolin i jest podekscytowany obecnością kilku innych graczy z drużyny!

Szczyt 2022 AccountingWEB Live może się już skończyć, ale możesz do nas dołączyć w 2023! Zarejestruj się już dziś, aby jako pierwszy dowiedzieć się, kiedy bilety pojawią się w sprzedaży. Formularz można znaleźć na stronie www.accountingweblivesummit.com.