Artykuły z innych stron Sift Media:

The Queen's AccountingWEB: 7 błędów, których należy unikać na swojej stronie internetowej księgowościMark
Lee dzieli się swoimi wskazówkami, które pomogą Ci uzyskać maksymalne korzyści ze swojej strony internetowej, bez wydawania fortuny.

Wszelkie odpowiedzi:Jak pobierać opłaty za oprogramowanie księgowe w chmurze?
Na czym opierasz swoje ceny dla klientów, którzy korzystają z oprogramowania księgowego w chmurze dostarczonego przez Ciebie? Czy jest to tylko kwestia rozłożenia subskrypcji między nimi po kosztach?

BusinessZone:Bóle rozwojowe: Utrzymanie kultury firmy w skaliZałożenie firmy to
jedno; przeniesienie jej na kolejny poziom to coś zupełnie innego. Postęp w technologii ułatwił szybkie skalowanie, ale także złe skalowanie, czego mamy nadzieję uniknąć!

HRZone:Wspólne podejście do zmniejszenia złożoności HRDzięki
zaangażowaniu pracowników i menedżerów w proces przeglądu polityki i procedur HR, organizacje mogą lepiej zidentyfikować najbardziej czasochłonne i kłopotliwe kwestie, a także zebrać sugestie, jak można je rozwiązać.

MyCustomer:Czy to jest przyszłość analityki sprzedaży?
Wszystko, co powinieneś wiedzieć o nowej generacji narzędzi do analizy sprzedaży.

TrainingZone:Jak pomóc pracownikom pracować w domuPozwolenie
zespołowi na pracę w domu przynosi wiele korzyści, takich jak zwiększona wydajność, szersza pula pracowników do wyboru oraz łatwe oszczędności na powierzchni biurowej. Jack Stevens z OKA przedstawia kilka najważniejszych wskazówek, jak pracownicy mogą w pełni wykorzystać swoją przestrzeń do pracy zdalnej.