OnPoint Audit od CPA.com i CaseWare został zbudowany w celu zapewnienia efektywnego przepływu pracy, który redukuje ręczne wprowadzanie danych i redundancje oraz pozwala na przejrzystą współpracę pomiędzy współpracownikami i ich klientami. OnPoint Audit, hostowany w chmurze CaseWare, jest najnowszym rozwiązaniem dodanym do pakietu produktów audytowych i asekuracyjnych OnPoint, oferującym firmom różnej wielkości ulepszone możliwości i usprawnienie przepływu pracy.

Wersja beta produktu została udostępniona w styczniu. Niektóre z kluczowych funkcji aplikacji OnPoint Audit zapewniają firmom:

  • Inteligentne treści - Wykorzystaj kierowane przepływy pracy i dostosowane treści, aby zwiększyć wydajność, wyeliminować redundancję i zmniejszyć ryzyko nadmiernego/niedostatecznego audytu.
  • Współpraca w czasie rzeczywistym - Uzyskanie lepszego wglądu w stan zaangażowania, umożliwiając zespołom audytorskim współpracę w ramach tej samej dokumentacji, z dostępem do informacji w czasie rzeczywistym
  • Bezpieczne żądaniaklientów - Audytorzy mogą bezpiecznie żądać i otrzymywać przygotowane przez klienta dane oraz automatycznie łączyć informacje bezpośrednio w pliku zlecenia
  • Zintegrowana analityka - generowanie wielkości i wyboru próbek, przeprowadzanie automatycznych testów wpisów do dziennika oraz gromadzenie wyników, a wszystko to bez opuszczania pliku zlecenia
  • Zautomatyzowane sprawozdania finansowe - tworzenie profesjonalnych, zgodnych z przepisami sprawozdań finansowych w ciągu zaledwie kilku minut.

Aby dowiedzieć się więcej o OnPoint Audit, odwiedź stronę cpa.com/onpointaudit. Znajdują się tam również nadchodzące webinaria i powiązane zasoby dla firm, które chcą dowiedzieć się więcej.