Artykuły z innych stron Sift Media:

The Queen's AccountingWEB: Oprogramowanie księgowe czas na inteligentne zegarkiNośna
technologia sprawiła, że skromny zegarek stał się bardziej dynamiczny, a firmy wkrótce będą w stanie powiedzieć czas i pogodzić się w podróży.

Any Answers:Advice on dealing with transactions in foreign currenciesI
have a client who buys and sells products in different currencies but has not been advised by his previous accountant on how to reduce the risk of such transactions. Sugerowałbym wykorzystanie kontraktów terminowych na takie transakcje, ale czy istnieje lepszy/tańszy sposób na ograniczenie ryzyka?

BusinessZone: Osiem sposobów na zmotywowanie i zatrzymanie pracownikówPracownicy
są siłą napędową małej firmy, a utrzymanie rotacji personelu na niskim poziomie może zmniejszyć koszty i zwiększyć zyski. Oto osiem wskazówek, które pomogą utrzymać pracowników szczęśliwych, zmotywowanych i stabilnych na liście płac.

HRZone:Dziewięć cech, którymi autentyczni liderzy kierują się na co dzień
Definicja słowa
"autentyczny" według
słownika oksfordzkiego brzmi: "o niekwestionowanym pochodzeniu, prawdziwy". Co to oznacza, kiedy mówimy o liderach? W jaki sposób rozwijają się autentyczni liderzy i - co być może ważniejsze - czy są oni urodzeni czy stworzeni?

MyCustomer:Dlaczego wszyscy powinniśmy sprzedawać wyniki, a nie
produktyRozwija się nowy, alternatywny sektor usług, zwany serwicyzacją â znany również jako usługi oparte na wynikach
.

TrainingZone:How to ensure your public speaking is
pitch-perfectBeing able to craft arguments, put across a message, and develop leadership know-how are abilities that can be boosted through speaking publicly, and each grants direct benefits for businesses, workplaces, and employees.