AccountingSuite, względny nowy przybysz do księgowości w chmurze, ma teraz edycję Bookkeeper, zaprojektowaną, aby umożliwić księgowym i księgowym obsługę firm opartych na produktach i pomóc w zarządzaniu zapasami firmy na laptopie lub urządzeniu mobilnym.

Firma oficjalnie wydała produkt w tym tygodniu na targach Midwest Accounting & Finance Showcase i Illinois CPA Society Show w Rosemont, Ill.

Dzięki edycji 2016 Bookkeeper firmy AccountingSuite użytkownicy mogą w czasie rzeczywistym uzyskać wgląd w zapasy, zamówienia, marże, ceny oraz codzienną aktywność banków i kart kredytowych. CPA i CFO mogą również używać AccountingSuite do analizowania kondycji finansowej w czasie rzeczywistym, prognozowania popytu i znajdowania możliwości rozwoju za pomocą siatek zamówień, narzędzi do raportowania i narzędzi do eksportu. Istnieje również możliwość otwierania rejestrów dla wielu firm i wielu zadań w ramach jednej sesji.

Firma oferuje obecnie Bookkeeping Edition za 5 dolarów miesięcznie.

âAccountingSuite broni księgowych i księgowych z narzędziami do tworzenia oszczędności kosztów, wydajności i wzrostu dla swoich klientów opartych na produkcie, â Kurt Kunselman, współzałożyciel AccountingSuite powiedział w oświadczeniu. Nasza technologia w chmurze daje księgowym wgląd w to, jak stać się strategicznym partnerem w biznesie produktowym swoich klientów. Stworzyliśmy AccountingSuite, aby był łatwy, przyjazny i inteligentny.

W czerwcu firma AccountingSuite udostępniła również platformę usług księgowych dla klientów, zaprojektowaną w celu umożliwienia natychmiastowego dostępu do oprogramowania księgowego klienta lub wewnętrznego systemu księgowego firmy, niezależnie od tego, z jakiego komputera korzysta użytkownik. Zapewnia również możliwość obsługi wielu kont firmowych w czasie rzeczywistym i jednocześnie dzięki funkcji dostępu dla wielu klientów.

AccountingSuite to aplikacja biznesowa typu "wszystko w jednym", która obejmuje księgowość, bankowość w chmurze, zarządzanie zamówieniami, zaawansowane inwentaryzacje, śledzenie projektów i czasu pracy w chmurze.

Czy jest to coś, co Ty lub Twoi klienci mogliby lub chcieliby wykorzystać?