ChrometaLLC, twórca narzędzi do rejestracji czasu pracy, ogłosił kompatybilność swojego oprogramowania do rejestracji czasu pracy Chrometa z QuickBooks. Osoby posiadające desktopową wersję QuickBooks mogą używać Chromety do automatycznego rejestrowania i kategoryzowania czasu pracy - bez użycia notatek lub timerów - a następnie automatycznie przenosić wpisy dotyczące czasu pracy do QuickBooks.

Brett Owens, dyrektor generalny i współzałożyciel firmy Chrometa, powiedział: "Najczęstszym pytaniem, jakie zadawali nasi klienci, którzy używają Chrometa do ewidencji czasu pracy i QuickBooks do prowadzenia księgowości, było. 'Jak mogę przenieść moje wpisy dotyczące czasu pracy z Chrometa do QuickBooks?' Stworzyliśmy więc eksport, który pozwala użytkownikom wyeksportować ich wpisy czasowe z Chrometa do formatu, który jest kompatybilny z natychmiastowym importem do QuickBooks. Jest to świetna opcja dla użytkowników, którzy chcą mieć alternatywę do prowadzenia ewidencji czasu pracy w QuickBooks, a jednocześnie mieć dostęp do pełnych funkcji samego QuickBooks."

Jak działa eksport Chrometa do QuickBooks:

  • W ramach Chrometa, przejdź do "Konto - Integracje - Eksport QuickBooks".
  • Zaznacz "Enable QuickBooks Export" i wprowadź odpowiednie informacje QuickBooks specyficzne dla Twojej firmy.
  • Kliknij "Aktualizuj" i zobaczysz opcję "Eksportuj do IIF (QuickBooks)" znajdującą się w menu "Więcej". Ta opcja utworzy plik IIF, który można następnie zaimportować do programu QuickBooks.
  • Aby zaimportować plik IIF do QuickBooks, przejdź do "File - Utilities - Import - Timer Activities" i wybierz plik IIF, który wyeksportowałeś z Chrometa. W ten sposób w QuickBooks zostaną utworzone wpisy dotyczące czasu pracy w programie Chrometa.

Aby zobaczyć zrzuty ekranu z tego przepływu pracy i uzyskać więcej szczegółów, odwiedź blog Chrometa.blog

Chrometa jest obecnie dostępna do bezpłatnego 30-dniowego okresu próbnego (bez karty kredytowej) na stronie Chrometa lub zadzwoń pod numer 916-254-0260, aby porozmawiać z przedstawicielem firmy. Chrometa jest dostępna od zaraz za opłatą 19 dolarów za miesiąc, która obejmuje bezpłatne wsparcie e-mailowe i telefoniczne.