Księgowi i małe firmy, którym doradzają, nie pracują już z ZenPayroll, pracują z Gusto, ponieważ firma zmieniła nazwę, aby, jak mówią, lepiej odzwierciedlić kierunek i misję firmy.

Prawdziwe myślenie za zmianą nazwy, według firmy, było âinspirowane przez energię, że właściciele firm mają, gdy budują coś, na czym im zależy, i pasję, że każdy ma, gdy robi pracę, w którą wierzy.â

Jeśli chodzi o to, co to oznacza dla użytkowników, oto lista od Zen, przepraszam, Gusto:

Pracodawcy mogą:

  • Doświadczyć zautomatyzowanej rejestracji do świadczeń i odszkodowań pracowniczych, bez konieczności ręcznego zbierania danych ze spisu.
  • Używać jednego systemu do naliczania płac, świadczeń i odszkodowań pracowniczych.
  • Łatwo znaleźć odpowiedni plan opieki zdrowotnej dla swojego zespołu, dzięki dostępowi do szerokiego wyboru planów i porad ekspertów z licencjonowanych brokerów.
  • Automatyczne obliczanie i opłacanie składek na podstawie danych z listy płac dla pracowników płacących na bieżąco.

Pracownicy mogą:

  • Dowiedzieć się o swoich świadczeniach, zapisać się lub dokonać zmian w swoich planach zdrowotnych, poprzez swoje osobiste konta Gusto.
  • Kontaktować się z zespołem opieki Gusto w przypadku pytań dotyczących świadczeń.
  • Uzyskać dostęp do swoich odcinków wypłat i danych planów w jednym miejscu.

Ponadto oferta Gusto w zakresie odszkodowań pracowniczych będzie dostępna dla klientów w całym kraju, a oferta świadczeń zdrowotnych Gusto będzie dostępna dla klientów w Kalifornii, a następnie w ciągu najbliższych miesięcy zostanie rozszerzona na kolejne stany.

Nigdy nie zgadzałem się z określeniem "zasoby ludzkie", ponieważ ludzie nie są zasobami - są najważniejszą częścią każdego biznesu. Gusto pomaga pracodawcom dbać o swoje zespoły i pomaga pracownikom czuć się docenianym za to, co robią,â Josh Reeves, dyrektor generalny i współzałożyciel Gusto, powiedział w oświadczeniu. Przekształciliśmy tradycyjnie bezosobowe narzędzia do przyjmowania pracowników, płac i ubezpieczeń zdrowotnych w usługę, która łączy firmy z ich zespołami w bardziej ludzki sposób.

Aby dowiedzieć się więcej o usłudze i o tym, jak księgowi mogą się zaangażować, prosimy o kontakt z Gusto bezpośrednio pod adresem www.gusto.com. Daj nam również znać, co myślisz o zmianie nazwy lub jeśli płaca i usługi pokrewne są czymś, co chcesz dodać jako ofertę praktyki.