ADP udostępniło znaczącą aktualizację swojej platformy płacowej RUN Powered by ADP, aby pomóc właścicielom małych firm łatwiej zarządzać swoimi przedsiębiorstwami.

ADP wykorzystało najnowsze osiągnięcia w dziedzinie projektowania użytkowników, sztucznej inteligencji i uczenia maszynowego, aby zapewnić obsługę płac i kadr na miarę potrzeb chwili. Nowa platforma RUN Powered by ADP sprawia, że lista płac jest jeszcze bardziej przyjazna dla użytkownika dzięki inteligentnym funkcjom wyszukiwania, uproszczonemu interfejsowi użytkownika oraz spersonalizowanemu pulpitowi nawigacyjnemu z możliwością podejmowania działań. Ucząc się i dostosowując swoją ofertę do różnych potrzeb każdej firmy, nowe doświadczenie użytkownika RUN może pomóc małym firmom zaoszczędzić czas i wysiłek.

Oprogramowanie oferuje również ochronę dzięki inteligentnej technologii, która uczy się systemu płacowego firmy, przegląda dostarczone dane i sygnalizuje możliwe błędy na listach płac, zanim do nich dojdzie. Może również pomóc w ograniczeniu błędów, prowadząc użytkowników za pomocą pomocnych powiadomień i wskazówek serwowanych w odpowiednim czasie. Użytkownicy będą nawet otrzymywać alerty od stanowych i lokalnych jurysdykcji podatkowych bezpośrednio w RUN, wraz z instrukcjami, jak się do nich odnieść.

Te nowe narzędzia dołączają do popularnych istniejących funkcji RUN, w tym RUN & Done, która została zaprojektowana, aby pomóc zaoszczędzić czas poprzez automatyzację procesu płacowego. RUN może dodatkowo pomóc w zarządzaniu potrąceniami z listy płac dla planów emerytalnych i ubezpieczeniowych, a właściciele małych firm mogą jednym kliknięciem umieścić otwarte stanowiska w ponad 100 wiodących serwisach ogłoszeniowych dzięki integracji z ZipRecruiter.

Aby dowiedzieć się więcej i poznać nowy RUN Powered by ADP, odwiedź stronę Payroll Better lub obejrzyj ten film.