Zza Atlantyku docierają do nas wieści o innowacyjnym "neuro-toniku", który ma napędzać bardziej efektywne wykorzystanie arkusza kalkulacyjnego Excel.

Skierowany bezpośrednio na rynek księgowy, ten napój twierdzi, że napędza numeryczną ostrość ze składnikami, które zawierają całe żelazo, którego potrzebujesz przez prawie dwa tygodnie. Twierdzi, że jest jedynym płynem biznesowym obecnie na rynku zawierającym potężne ekstrakty esencji opracowane przez globalnie szanowanych naukowców neuro numerologicznych, ExcelR8 jest w smakach, które obejmują Klassik Kouros + Mint Pickle; Golden Nuggets + Lemon Dip Dab Explosion; i Spicy Orange Broccoli Cream Fusion.

Potęga koncentracji

"Zauważyliśmy znaczny wzrost skupienia i koncentracji, jeśli chodzi o pracę numeryczną każdego rodzaju, ale szczególnie arkusze kalkulacyjne" - napisał jeden niezależny recenzent. "ExcelR8 wyznaczył nowy, śmiały standard na zatłoczonym rynku napojów księgowych. Intensywna moc tego napoju musi zostać posmakowana, aby w nią uwierzyć".

Artykuły takie jak ten, prosto do Twojej skrzynkiDołącz

do naszego newslettera, aby uzyskać najnowsze trendy w księgowości, pomysły, wiadomości i technologie dostarczane bezpośrednio na Twoją skrzynkę e-mail.Wpisz adres e-mail *Wpisz adres e-mailZapisz
się

Ale jak dobrze ExcelR8 podróżuje? KsięgowośćWEB podzieliła się kilkoma napojami pobudzającymi mózg z naszym zaufanym autorem samouczka Excel Davidem H. Ringstromem, CPA.

"Wziąłem łyk Excel R8, ale od razu mogłem stwierdzić, że brakuje mu właściwości zmniejszających palność, które zapewnia mi bromowany olej roślinny z Mountain Dew" - brzmiał jego werdykt. "Piszę tak szybko, że potrzebuję dodatkowej ochrony, gdyby moja klawiatura stanęła w ogniu. Poza tym, naprawdę chcesz mnie przekonwertować na Excel R8? Przeszedłem już przez to z Lotusem 1-2-3. Czy nie poświęciłem wystarczająco dużo w tym życiu?".

Towarzyszący film (patrz poniżej) objaśnia, jak ExcelR8 może zwiększyć koncentrację, poprawić ostrość numeryczną i zoptymalizować wydajność arkuszy.

Daj nam znać, komentując poniżej, czy jesteś przekonany, czy też, jak David Ringstrom, pozostajesz sceptykiem ExcelR8.