Podczas gdy Sage CEO Stephen Kelly w swoim przemówieniu na Sage Summit zwrócił uwagę na to, jak firma ewoluuje swoje produkty i wiadomości, podkreślił, że robią to w umiarkowanym tempie.

Firma software'owa Sage organizuje swoją doroczną konferencję użytkowników i partnerów Sage Summit w Nowym Orleanie w tym tygodniu.

Podczas przemówienia inauguracyjnego, nowoczesne wprowadzenia produktów â i re-introductions â w tym Sage Live (dawniej Sage Life), Sage Impact, i bardziej połączona linia midmarket w Sage 100 i 300, zostały złagodzone przez Kelly. W szczególności, nowy dyrektor naczelny stwierdził, âSage kocha on-premises, hybrydowe i chmury. Nie będziemy zmuszać Cię do migracji â⌠nigdy nie usłyszysz od nas terminu âend of lifeââ".

Jeden element, że Kelly powiedział, że odchodzi, jednak jest Sage wykorzystanie terminu ERP w każdym z jego produktów, które twierdził, że był 25-letni termin, który nie ma już miejsca.

Księgowi otrzymali również szczególne zobowiązanie od Kelly'ego, który obiecał â jesteśmy zobowiązani do zarabiania na zaufanie zaufanego doradcy. Możesz polegać na nas, aby wspierać swoją praktykę.â Ponadto, Kelly zapewnił wszystkich użytkowników â firm i księgowych podobnie â że linia produktów Sage będzie âsupport złoty trójkąt rachunkowości, płac i płatności.â

Dodając do podniecenia i wiadomości o pozostaniu zaangażowany w małych i średnich przedsiębiorstw, nawet nazywając je âheroesâ w pewnym momencie, był sit-down dyskusji z General Colin Powell i Deepak Chopra. Niektóre z ich bardziej godnych uwagi uszczypliwości podczas ich 45 minut na scenie z Kelly obejmowały:

  • âEveryone mówi, że zamierzają naprawić kod podatkowy, ale nie widziałem jeszcze nikogo, kto by to zrobił. Musimy wywierać presję na Kongres, aby go zmienić, dla dobra małych firm i gospodarki" â Powell
  • âPotrzebujesz inspirujących zespołów, wspólnej wizji, komplementowania mocnych stron. Jeśli to zrobisz, Twój biznes odniesie wielki sukces.â â Chopra
  • âUżywaj technologii selektywnie i nadążaj za niąâ â Chopra
  • âJeśli nie możesz wykonać pracy, musisz znaleźć ludzi, którzy pomogą Ci ją wykonaćââ Powell

Jeśli chodzi o nowsze produkty, Sage Live i Sage Impact, w szczególności, mają na uwadze księgowych, ale tylko tych naprawdę zainteresowanych lub już prowadzących swoje praktyki i pracujących z klientami w chmurze i na urządzeniach mobilnych.

Dla przypomnienia, Sage Live to produkt oparty na chmurze, który oferuje dane finansowe, sprzedażowe i operacyjne w jednym miejscu dla firm i księgowych; wszystko to jest możliwe dzięki współpracy z Salesforce. Sage Impact jest bardziej platformą, dzięki której każda firma już korzystająca z aplikacji opartych na chmurze â Sage-branded lub nie â może umieścić je w Impact, zalogować się i korzystać z nich z jednego miejsca.

Ostatecznie, bardzo mieszana wiadomość od Kelly w zakresie kierunku produktu, który chce zarówno wspierać obecne technologie i pomóc użytkownikom migrować do nowych. Uważa on, że użytkownicy chcą mieć wybór, a Sage będzie o nim stanowił.