Dzięki dostępnemu oprogramowaniu do zarządzania propozycjami firmy księgowe mogą wykorzystać sztuczną inteligencję (AI) i narzędzia automatyzacji, aby przyspieszyć swoje plany transformacji cyfrowej.

Dzięki temu oprogramowaniu opartemu na chmurze firmy mogą zmniejszyć liczbę niefakturowanych godzin spędzonych na opracowywaniu propozycji, zachęcić do współpracy zespołowej skoncentrowanej na kliencie i uzyskać ważne spostrzeżenia dzięki kluczowej analityce danych, aby lepiej zrozumieć, jakie treści prowadzą do nowych możliwości biznesowych.

Automatyzacja i lepszy wgląd w dane

Według najnowszych badań, jedna trzecia zespołów księgowych poświęca od 51 do 75% czasu na powtarzalne zadania, takie jak opracowywanie propozycji biznesowych. W rezultacie 56 procent księgowych twierdzi, że potrzebuje narzędzi automatyzacji, aby nadążyć za codziennym obciążeniem pracą.

[spark:newsletter-signup]

Dzięki oprogramowaniu do zarządzania propozycjami firmy mogą skutecznie tworzyć wysokiej jakości dokumenty dzięki możliwościom autouzupełniania, intuicyjnym integracjom i aktualnym bibliotekom treści, które tworzą spersonalizowane propozycje dla każdego klienta.

Dzięki funkcjom opartym na sztucznej inteligencji i narzędziom automatyzacji, oprogramowanie do zarządzania propozycjami sugeruje najbardziej interesujące treści do wykorzystania w zapytaniach ofertowych (RFP), co pozwala firmom usprawnić czasochłonny proces tworzenia propozycji, a jednocześnie przyciągnąć nowych klientów i zdystansować konkurencję. Ostatnie badania pokazują, że 70 procent firm może przetwarzać większe ilości RFP w ciągu roku dzięki oprogramowaniu do tworzenia propozycji, zwiększając swoje szanse na pozyskanie biznesu od nowych i istniejących klientów.

Zarejestruj się za darmo, aby kontynuować czytanie

Jest to w 100% darmowe i zapewnia nieograniczony dostęp do najnowszych wiadomości księgowych, porad i wglądu każdego dnia. Oprócz dostępu do tego ekskluzywnego artykułu, możesz:


Blokada treści, ikona zaznaczeniaView

all AccountingWEB contentContent

lock down
, tick iconComment

on articlesAccess


content

nowRegisterAlready


have an account? Zaloguj się tutaj